Spełniamy Twoje oczekiwania.
Przeprowadzimy Cię sprawnie i szybko przez cały proces sprzedaży mieszkania.

Zostaw kontakt do siebie.
Odezwiemy się.



Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy pakiet, który pozwoli Ci szybko i bezpiecznie sprzedać mieszkanie.

Jako pierwsi na rynku precyzyjnie wyceniliśmy swoją pracę i zbudowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę. Przeprowadzimy Cię sprawnie i szybko przez cały proces sprzedaży mieszkania.

zadbamy-o-caly-proces-transakcji
przeprowadzimy-cie-bezpiecznie-przez-proces-sprzedazy
gut-nieruchomosci-nasze-oferty-na-otodom

Oferta GUTPAK

  • Sprawdzimy, czy Twoje mieszkanie pod względem prawnym jest gotowe do sprzedaży
  • Precyzyjnie oszacujemy wartość mieszkania
  • Przygotujemy Twoje mieszkanie do sprzedaży
  • Zrobimy zdjęcia, które szybko sprzedadzą Twoje mieszkanie
  • Przygotujemy profesjonalną ofertę sprzedażową i marketingową
  • Wystawimy ofertę mieszkania w systemie MLS (system wymiany ofert pomiędzy pośrednikami)
  • Wystawimy ofertę mieszkania na wszystkie najpopularniejsze portale i będziemy podbijać
  • Aktywnie będziemy sprzedawać Twoje mieszkanie poprzez wewnętrzną bazę klientów
  • Będziemy promować ofertę mieszkania wykorzystując nasze sprawdzone techniki
  • Będziemy prezentować Twoje mieszkanie potencjalnym klientom według naszych wysokich standardów
  • Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces sprzedaży
  • Jesteśmy z Tobą do chwili przekazania kluczy nowemu nabywcy

Zostaw kontakt do siebie.
Odezwiemy się.



Nasze oferty

Sprawdź jakie nieruchomości mamy na sprzedaż.
Może Ci się coś spodoba.

Zespół

Sprzedamy Twoje mieszkanie z zyskiem.
Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci sprzedać mieszkanie.

Warszawa

Anita Śniechowska
tel.: +48 667 031 737
e-mail: anita.sniechowska@gut.pl

Magdalena Matjasik
tel.: +48 664 349 279
e-mail: magdalena.matjasik@gut.pl

Tomasz Kruszewski
tel.: +48 692 475 083
e-mail: tomasz.kruszewski@gut.pl

Agnieszka Gralewska

e-mail: agnieszka.gralewska@gut.pl

Łódź

Henryk Paczesny
tel.: +48 695 535 938
e-mail: henryk.paczesny@gut.pl

Kamil Kaźmierczak
tel.: +48 692 109 020
e-mail: kamil.kazmierczak@gut.pl

Bydgoszcz

Adam Jarysz
tel.: +48 727 901 888
e-mail: adam.jarysz@gut.pl

Michał Lendecki

Michał Lendecki
tel.: +48 727 931 299
e-mail: michal.lendecki@gut.pl

Monika Karwasz

Monika Karwasz
tel.: +48 695 270 374
e-mail: monika.karwasz@gut.pl

Wrocław

Anna Tomasiewicz
tel.: +48 537 830 406
e-mail: anna.tomasiewicz@gut.pl

Aneta Ziemińska

Aneta Ziemińska
tel.: +48 667 988 743
e-mail: aneta.zieminska@gut.pl

Lublin

Sandra Iwanowicz

Sandra Iwanowicz
tel.: +48 794 744 764
e-mail: sandra.iwanowicz@gut.pl

Rafał Iwanowicz
tel.: +48 885 989 885
e-mail: rafal.iwanowicz@gut.pl

Natalia Mourier
tel.: +48 608 502 132‬
e-mail: natalia.mourier@gut.pl

Tomasz Woźniak
tel.: +48 606 377 076
e-mail: tomasz.wozniak@gut.pl

Przysucha i okolice

Paulina Porębska
tel.: +48 661 635 738
e-mail: paulina.porebska@gut.pl

Paweł Porębski
tel.: +48 721 420 529
e-mail: pawel.porebski@gut.pl

Zielona Góra

Agnieszka Cal

Agnieszka Cal
tel.: +48 603 223 587
e-mail: agnieszka.cal@gut.pl

Michał Cal
tel.: +48 516 586 577
e-mail: michal.cal@gut.pl

Grodzisk Mazowiecki i okolice

Rafał Michalak
tel.: +48 604 931 879
e-mail: rafal.michalak@gut.pl

Kielce

Małgorzata Kapała

Magłorzata Kapała
tel.: +48 795 020 795
e-mail: malgorzata.kapala@gut.pl

Bielsko-Biała

Krzysztof Kowal
tel.: +48 881 412 686
e-mail: krzysztof.kowal@gut.pl

Zarząd

Chcesz z nami współpracować?
Jesteśmy do dyspozycji.

Michał Gutowski

tel.: +48 609 09 09 06
e-mail: michal.gutowski@gut.pl

Paulina Gutowska

tel.: +48 505 02 44 72
e-mail: paulina.gutowska@gut.pl

gut.pl-logo-pionowe-biale

Kontakt

Zostaw kontakt do siebie.
Odezwiemy się.



Jesteśmy na facebooku
www.facebook.com/gutpl

Nasze biuro nieruchomości, zajmuje się profesjonalną sprzedażą mieszkań.
Zostaw kontakt jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie.

Sprzedaż mieszkań

  • Sprzedaż mieszkań Warszawa
  • Sprzedaż mieszkań Łódź
  • Sprzedaż mieszkań Bydgoszcz
  • Sprzedaż mieszkań Wrocław
  • Sprzedaż mieszkań Lublin
  • Sprzedaż mieszkań Przysucha i okolice
  • Sprzedaż mieszkań Grodzisk Mazowiecki i okolice
  • Sprzedaż mieszkań Zielona Góra
  • Sprzedaż mieszkań Kielce
  • Sprzedaż mieszkań Bielsko-Biała

Biuro nieruchomości

  • Biuro nieruchomości Warszawa
  • Biuro nieruchomości Łódź
  • Biuro nieruchomości Bydgoszcz
  • Biuro nieruchomości Wrocław
  • Biuro nieruchomości Lublin
  • Biuro nieruchomości Przysucha i okolice
  • Biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki i okolice
  • Biuro nieruchomości Zielona Góra
  • Biuro nieruchomości Kielce
  • Biuro nieruchomości Bielsko-Biała
Napisz do nas

Zostaw wiadomość, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Not readable? Change text. captcha txt