Przeprowadzimy Cię sprawnie i szybko
przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

Zapisz się na konsultacje.
Odezwiemy się.



    Jesteśmy dla Ciebie aby rozwiązywać Twoje problemy przy sprzedaży nieruchomości.

    Tylko, jeśli potrafisz precyzyjnie wycenić nieruchomość, dodatkowo jesteś super sprzedawcą, potrafisz prowadzić rozmowy negocjacyjne i masz swoją bazę klientów.

    Jednocześnie, wiesz jak opisać atrakcyjnie nieruchomość do sprzedaży, zrobić profesjonalne zdjęcia i spacer 3D. Znasz się na wszystkich aspektach prawnych i potrafisz uniknąć niespodziewanych kłopotów przy sprzedaży nieruchomości.

    To my jesteśmy Ci niepotrzebni!

    zadbamy-o-caly-proces-transakcji
    Szczęsliwe małżeństwo w nowym mieszkaniu

    Oferta GUTPAK

    • Sprawdzimy, czy Twoja nieruchomość pod względem prawnym jest gotowa do sprzedaży
    • Precyzyjnie oszacujemy wartość nieruchomości
    • Przygotujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży
    • Zrobimy zdjęcia, które szybko sprzedadzą Twoją nieruchomość
    • Przygotujemy profesjonalną ofertę sprzedażową i marketingową
    • Wystawimy ofertę nieruchomości w systemie MLS (system wymiany ofert pomiędzy pośrednikami)
    • Wystawimy ofertę nieruchomości na wszystkie najpopularniejsze portale i będziemy podbijać
    • Aktywnie będziemy sprzedawać Twoją nieruchomość poprzez wewnętrzną bazę klientów
    • Będziemy promować ofertę nieruchomości wykorzystując nasze sprawdzone techniki
    • Będziemy prezentować Twoją nieruchomość potencjalnym klientom według naszych wysokich standardów
    • Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces sprzedaży
    • Jesteśmy z Tobą do chwili przekazania kluczy nowemu nabywcy

    Nasze oferty

    Sprawdź jakie nieruchomości mamy na sprzedaż.
    Może Ci się coś spodoba.

    Zespół

    Sprzedamy Twoją nieruchomość z zyskiem.
    Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci sprzedać nieruchomość.

    Warszawa

    Anita Śniechowska
    tel.: +48 667 031 737
    e-mail: anita.sniechowska@gut.pl

    Tomasz Kruszewski
    tel.: +48 692 475 083
    e-mail: tomasz.kruszewski@gut.pl

    Anna Nowicka

    Anna Nowicka
    tel.: +48 696 759 235
    e-mail: anna.nowicka@gut.pl

    Jan Cygowski

    Jan Cygowski
    tel.: +48 532 486 620
    e-mail: jan.cygowski@gut.pl

    Adrian Lis

    Adrian Lis
    tel.: +48 506 737 761
    e-mail: adrian.lis@gut.pl

    Maciej Dymski

    Maciej Dymski
    tel.: +48 501 363 101
    e-mail: maciej.dymski@gut.pl

    Łódź

    Henryk Paczesny
    tel.: +48 695 535 938
    e-mail: henryk.paczesny@gut.pl

    Kamil Kaźmierczak

    Kamil Kaźmierczak
    tel.: +48 692 109 020
    e-mail: kamil.kazmierczak@gut.pl

    Bartek Kośka

    Bartek Kośka
    tel.: +48 881 032 368
    e-mail: bartek.koska@gut.pl

    Karolina Miętkiewicz

    Karolina Miętkiewicz
    tel.: +48 793 404 003
    e-mail: karolina.mietkiewicz@gut.pl

    Andrzej Ignaczak

    Andrzej Ignaczak
    tel.: +48 791 530 456
    e-mail: andrzej.ignaczak@gut.pl

    Bydgoszcz

    Adam Jarysz

    Adam Jarysz
    tel.: +48 727 901 888
    e-mail: adam.jarysz@gut.pl

    Michał Lendecki

    Michał Lendecki
    tel.: +48 727 931 299
    e-mail: michal.lendecki@gut.pl

    Monika Karwasz

    Monika Karwasz
    tel.: +48 695 270 374
    e-mail: monika.karwasz@gut.pl

    Wrocław

    Anna Tomasiewicz

    Anna Tomasiewicz
    tel.: +48 537 830 406
    e-mail: anna.tomasiewicz@gut.pl

    Aneta Ziemińska

    Aneta Ziemińska
    tel.: +48 667 988 743
    e-mail: aneta.zieminska@gut.pl

    Mikołaj Sobczak

    Mikołaj Sobczak
    tel.: +48 576 981 246
    e-mail: mikolaj.sobczak@gut.pl

    Marcin Koniuszko

    Marcin Koniuszko
    tel.: +48 570 230 684
    e-mail: marcin.koniuszko@gut.pl

    Lublin

    Natalia Mourier
    tel.: +48 608 502 132‬
    e-mail: natalia.mourier@gut.pl

    Tomasz Woźniak

    Tomasz Woźniak
    tel.: +48 606 377 076
    e-mail: tomasz.wozniak@gut.pl

    Przysucha i okolice

    Paulina Porębska
    tel.: +48 661 635 738
    e-mail: paulina.porebska@gut.pl

    Paweł Porębski
    tel.: +48 721 420 529
    e-mail: pawel.porebski@gut.pl

    Zielona Góra

    Agnieszka Cal

    Agnieszka Cal
    tel.: +48 791 212 071
    e-mail: agnieszka.cal@gut.pl

    Michał Cal
    tel.: +48 516 586 577
    e-mail: michal.cal@gut.pl

    Trójmiasto

    Ewa Szwichtenberg

    Ewa Szwichtenberg
    tel.: +48 798 340 080
    e-mail: ewa.szwichtenberg@gut.pl

    Bartosz Milewczyk

    Bartosz Milewczyk
    tel.: +48 663 322 088
    e-mail: bartosz.milewczyk@gut.pl

    Kraków

    Iwona Hermanowicz

    Iwona Hermanowicz
    tel.: +48 533 404 132
    e-mail: iwona.hermanowicz@gut.pl

    Dominik Malec

    Dominik Malec
    tel.: +48 606 443 067
    e-mail: dominik.malec@gut.pl

    Kielce

    Małgorzata Kapała

    Magłorzata Kapała
    tel.: +48 795 020 795
    e-mail: malgorzata.kapala@gut.pl

    Częstochowa

    Sławomir Dymowski

    Sławomir Dymowski
    tel.: +48 508 929 508
    e-mail: slawomir.dymowski@gut.pl

    Poznań

    Anna Kosobucka

    Anna Kosobucka
    tel.: +48 606-237-772
    e-mail: anna.kosobucka@gut.pl

    Zarząd

    Chcesz z nami współpracować?
    Jesteśmy do dyspozycji.

    Michał Gutowski

    Michał Gutowski

    tel.: +48 609 09 09 06
    e-mail: michal.gutowski@gut.pl

    Paulina Gutowska

    Paulina Gutowska

    tel.: +48 505 02 44 72
    e-mail: paulina.gutowska@gut.pl

    logo gut.pl

    Kontakt

    Zapisz się na konsultacje.
    Odezwiemy się.



      Jesteśmy na facebooku
      www.facebook.com/gutpl

      Współpracujemy z portalami ogłoszeniowymi i serwisami partnerskimi.
      Zostaw kontakt jeżeli chcesz sprzedać nieruchomość.

      Portale i ich serwisy ogłoszeniowe

      otodom
      olx
      nieruchomosci-online
      morizon
      wspwon
      gratka
      szybko.pl

      Platformy regionalne

      Serwisy partnerskie

      Nasze biuro nieruchomości, zajmuje się profesjonalną sprzedażą mieszkań.
      Zostaw kontakt jeżeli chcesz sprzedać nieruchomość.

      Sprzedaż mieszkań

      • Sprzedaż mieszkań Warszawa
      • Sprzedaż mieszkań Łódź
      • Sprzedaż mieszkań Bydgoszcz
      • Sprzedaż mieszkań Wrocław
      • Sprzedaż mieszkań Lublin
      • Sprzedaż mieszkań Przysucha i okolice
      • Sprzedaż mieszkań Zielona Góra
      • Sprzedaż mieszkań Kielce
      • Sprzedaż mieszkań Częstochowa
      • Sprzedaż mieszkań Trójmiasto
      • Sprzedaż mieszkań Kraków
      • Sprzedaż mieszkań Poznań

      Biuro nieruchomości

      • Biuro nieruchomości Warszawa
      • Biuro nieruchomości Łódź
      • Biuro nieruchomości Bydgoszcz
      • Biuro nieruchomości Wrocław
      • Biuro nieruchomości Lublin
      • Biuro nieruchomości Przysucha i okolice
      • Biuro nieruchomości Zielona Góra
      • Biuro nieruchomości Kielce
      • Biuro nieruchomości Częstochowa
      • Biuro nieruchomości Trójmiasto
      • Biuro nieruchomości Kraków
      • Biuro nieruchomości Poznań

      Sprzedaż nieruchomości

      • Sprzedaż nieruchomości Warszawa
      • Sprzedaż nieruchomości Łódź
      • Sprzedaż nieruchomości Bydgoszcz
      • Sprzedaż nieruchomości Wrocław
      • Sprzedaż nieruchomości Lublin
      • Sprzedaż nieruchomości Przysucha i okolice
      • Sprzedaż nieruchomości Zielona Góra
      • Sprzedaż nieruchomości Kielce
      • Sprzedaż nieruchomości Częstochowa
      • Sprzedaż nieruchomości Trójmiasto
      • Sprzedaż nieruchomości Kraków
      • Sprzedaż nieruchomości Poznań